AHOJ, JÁ JSEM GERTIE

Osobní stylistka a konzultantka módy pro muže

Je důležité mít představu o tom, kým chcete být. Co chcete prezentovat, jak chcete, aby Vás ostatní vnímali a hlavně, jak se chcete cítit! Od toho se odvíjí všechno ostatní.

Miluji sílu oblečení!

Odjakživa mě to k módě táhlo. Pomáhala jsem rodině, kolegům z práce, přátelům, dokonce i náhodným lidem na Facebooku s výběrem oblečení. Až teprve před rokem jsem se rozhodla stylingu věnovat veškerý svůj čas.

Pamatuji si ten okamžik úplně jasně, protože jsem věděla, že chci pomáhat lidem, aby se naučili lépe oblékat. Vzhledem k tomu, že se všichni stylisti zaměřují převážně na ženy, já jsem se rozhodla zaměřit na muže. To bylo přesně to, o čem jsem snila už delší dobu. Odešla jsem z restaurace, kde jsem necelé čtyři roky pracovala jako provozní a začala jsem pracovat na svém snu.

Po několika měsících, kdy jsem radila mužům s osobním stylem, chodila s nimi po nákupech a vybírala jim správné oblečení, jsem udělala ještě jedno velké rozhodnutí.
Už nechci jen pomáhat s výběrem oblečení, chci muže naučit se skutečně oblékat! Ukážu mužům, že móda není jen pro ženy, a že také jim se díky správnému stylu bude více dařit jak v práci, tak v osobním životě…

Pokud Vás můj příběh zaujal, ráda Vám pomůžu.

Můj Instagram

Ostatní členové týmu

Klára Hanzlová - fotografka

Vojtěch Bruk

Vojta mi pomáhá s technickou stránkou, dělal web, vystavuje faktury a až bude mít trochu času, určitě se stane i mým spokojeným zákazníkem! 

Údaje, které budou také na případné faktuře:

bruk@galaweb.cz

tel: 607091378

IČ – 08857326

bankovní účet: 670100-2216699825/6210

Nejsem plátce DPH.

Osobně se s Vámi rád potkám v Brně.

Mám zájem

* Odesláním formuláře také souhlasíte s obchodními podmínkami.

*Jestli zvolíte jako možnost setkání jiné místo než Prahu, počítejte prosím také s cenou cestovného, abych za Vámi mohla přijet.