Kdo za projektem stojí?

AHOJ,

JÁ JSEM GERTIE

osobní stylistka a konzultantka pro všechny muže

Protože když vypadáš dobře, cítíš se dobře. Když se cítíš dobře, dějí se zázraky!

Nemusíš vědět, co chceš v životě dělat, hlavní je mít představu o tom, kdo chceš být ty sám. Co chceš prezentovat a jak chceš, aby tě ostatní vnímali, ale hlavně, jak se chceš cítit! Protože od toho se pak odvíjí všechno ostatní. Najednou jít si za sny a splnit si je jde snadněji, všechno je snadnější, ale Nejdřív musíš začít u sebe- najít se a správným osobním stylem se prezentovat. Potom uvidíš, že se opravdu mohou dít zázraky.

Už jako malá holka jsem věděla, že móda je něco, čemu se budu v budoucnu věnovat. Všichni kolem mě mi to už od dětství tloukli do hlavy, že jsem se pro to narodila, rodiče však mysleli, že budu modelka nebo něco takového. Já ale věděla, že to není úplně přesně to, co bych chtěla dělat. Vlastně vůbec to není to, co bych chtěla dělat. Móda mě zajímala z pohledu stylistky nebo návrhářky. A i když jsem studovala uměleckou školu, zaměřenou na design a módní návrhářství, několikrát jsem od svého snu odběhla tak daleko, že bylo skoro nereálné se vrátit.

Před několika lety jsem se začala módou zabývat více, pomáhala jsem rodině, kolegům z práce, přátelům, dokonce i náhodným lidem na Facebooku s výběrem oblečení, až se mě přesně před rokem kamarádka zeptala, proč nedělám osobní stylistku pro všechny, kdo to potřebují. Pamatuji si ten okamžik úplně jasně, protože přesně v tento okamžik jsem konečně otevřela oči a rozhodla jsem se nasměrovat svůj život konečně tam, kam jsem vždy chtěla . Odešla jsem z restaurace, kde jsem necelé čtyři roky dělala provozní a začala jsem pomáhat lidem s oblékáním a to Převážně mužům. Po několika měsících, co jsem chodila s muži po nákupech a vybírala jim správné oblečení, jsem udělala ještě jedno velké rozhodnutí. Udělám to celé jinak! Nechci JEN pomáhat s výběrem,  chci muže skutečně naučit oblékat!  Ukážu mužům, že móda není jen zábava pro ženy, ale také že díky správnému stylu mohou mít šťastnější život, protože se jim bude najednou třeba více dařit jak v práci, tak v osobním životě…  pokud chcete každé ráno vstávat s pocitem, že víte, že i když si oblečete cokoliv, vypadáte každý den skvěle a jste přirozeně sebevědomí, ráda vám pomůžu.

Pokud tě zajímá víc, čti dál…

KROK 1        přihlas se k odběru

Nesnáším spamy, takže tě můžu ujistit, že nic takového ode mě čekat nemusíš. Jednou za měsíc dostaneš ode mě email s různými užitečný radami v nejrůznějších oblastech. Stylingové rady a typy a spoustu dalšího. Každý email píšu já osobně, takže mi na ně můžeš klidně odpovědět.

KROK 2 Chatuj si se mnou na instagramu

Instagram : @Gertie_pabst

Miluji být ve spojení a hlavně s lidmi, kteří se chtějí neustále posouvat ve svém životě dál až ke svým snům. Takže se neboj napsat třeba jen ahoj. Mimochodem na intagramu dělám módní policii, kde hodnotím outfity, ale také odpovídám na otázky ohledně módy nebo ukazuju ,zákulisí, z nákupů s Gertie. Přeci jen spolu budeme trávit čas, tak abych nebyla úplně cizí člověk. S 99% mých klientů si píšeme jako dlouholetý přátelé. Takže už jsme taková jedna velká #pabstfamily.

KROK 3 Dej si drink a pojďme si připít na nový začátek!

Mezi mé nejoblíbenější pití patří rozhodně chlazené šampaňské a tvoje? Přísahám, že pokud splníš úspěšně celý kurz, připijeme si! Pokud ne, připijeme si i tak, protože jsi se rozhodl zkusit nový začátek a to je vždy důvod k oslavě!

 

Budu se těšit

Gertie

Vojta

Jmenuji se Vojtěch a v rámci projektu mám na starosti technickou stránku věci.

Také mám na starosti účetnictví, takže níže najdete všechny potřebné údaje.

Údaje

bruk@galaweb.cz

tel: 607091378

IČ – 08857326 – Nejsem plátce DPH.

Osobně se s Vámi rád potkám v Brně.

Otázky, které často dostávám

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Předchozí proměna

Mám zájem

* Odesláním formuláře také souhlasíte s obchodními podmínkami.

*Jestli zvolíte jako možnost setkání jiné místo než Prahu, počítejte prosím také s cenou cestovného, abych za Vámi mohla přijet.