Rychlá konzultace

Rychlá konzultace je zcela zdarma, z důvodu mé časové vytíženosti ovšem není možné vyhovět každému hned. Konzultace může proběhnout formou e-mailu nebo krátkého videohovoru.

 

Napsat mi můžete na email info@gertiepabst.cz nebo Instagram @gertie.pabst. Budu s Vámi konzultovat Vaši situaci, případně poradím, která služba by pro vás mohla být nejvhodnější. Použít můžete také formulář níže.

K čemu slouží rychlá konzultace?

Pokud ode mě nutně potřebujete rychlou konzultaci ohledně vašeho momentálního stylu, nebo jen chcete popostrčit, kterým směrem se máte vydat k novému šatníku, nebojte se mi napsat. Nachystejte si několik fotografií Vašich nejoblíbenějších outfitů, nebo fotografie kousků, které si chcete koupit, následně mi pošlete fotografie do emailu spolu s vaším dotazem a já Vám ráda poradím.

Rychlá konzultace slouží rovněž k tomu, abych Vás navedla správným směrem, pokud si nejste v některých věcech příliš jistí. Máte jakýkoliv dotaz ohledně pánského stylu, na který chcete znát odpověď? Nebo jen nevíte, jestli je pro Vás některá z mých služeb vhodná? Nebojte se mi napsat a najdeme pro Vás řešení na míru.

Rychlá konzultace neslouží jako náhrada za některý z kurzů. Výhodou ovšem je, že na tuto krátkou konzultaci si stačí vyhradit jen pár minut.

Pokud se chcete pustit do změny Vašeho šatníku, je třeba být připraven jak mentálně, tak i finančně, protože investice do nového vzhledu bude samozřejmě něco stát. Pokud přemýšlíte, že si zakoupíte některou z mých služeb, ale nejste si jisti, která z nich je vhodná přesně pro Vás, kontaktujte mě. Poradím Vám a Vy ušetříte čas i peníze.

Mám zájem

* Odesláním formuláře také souhlasíte s obchodními podmínkami.

*Jestli zvolíte jako možnost setkání jiné místo než Prahu, počítejte prosím také s cenou cestovného, abych za Vámi mohla přijet.